Opinie klientów i referencje

Home / Opinie klientów i referencje

Nasze podejście

Data Divers pomaga firmom z wielu obszarów. Do tej pory współpracowaliśmy zarówno z tymi firmami, które dopiero zaczynają rozwijać skrzydła, jak i z tymi, które istnieją na rynku od dłuższego czasu. Bywa, że planujemy procesy wraz z raportami od podstaw, jednak równie często pomagamy optymalizować i udoskonalać te istniejące.

Zaufali nam – klienci Data Divers

Billon
Fitadept
Atutor Integracja Cyfrowa
Sciezka Zdrowia

Jak działamy?

Oferujemy nie tylko optymalizację procesów oraz budowanie struktur raportowych, ale także pomagamy zrozumieć dane i służymy radą podczas przygotowań do zmian. Nasza pomoc jest kompleksowa. Działamy zgodnie z metodologią Lean, w związku z tym, nasze działania są gruntownie zaplanowane, a nasi klienci wiedzą o każdym kolejnym etapie. Projekt zawsze ustalany jest we współpracy ze zleceniodawcą.

  1. Wstępne spotkanie, na którym poznajemy się i omawiamy aspekty, w którym Data Divers może pomóc.
  2. Mailowe podsumowanie spotkania – na tym etapie dopiero poznajemy główne potrzeby dlatego, aby jeszcze lepiej poznać Wasz biznes wysyłamy ankietę, o której wypełnienie prosimy przed kolejnym spotkaniem. Są to pytania, które pomogą nam lepiej zrozumieć, jak funkcjonujecie, dzięki czemu łatwiej jest nam zaplanować sposób realizacji projektu.
  3. Drugie, już bardziej szczegółowe spotkanie, na którym omawiamy najważniejsze punty z ankiety, oraz zaczynamy planowanie. Jest to najważniejsza rozmowa, ponieważ pozwala ona na ustalenie głównych zasad współpracy.
  4. Wysłanie planu projektowego wraz z umową o współpracy.
  5. Realizacja projektu pod opieką analityka oraz project managera.
  6. Zdanie projektu 🙂

Popularne artykuły z sekcji Case Study

Na naszym blogu publikujemy szczegółowe opisy z naszych wdrożeń oraz dzielimy się wiedzą zdobytą w trakcie pracy z naszymi klientami. Sekcja Case Study Data Divers jest stale rozbudowywana i Jeżeli chcesz otyrzymywać informacje na teamt nowych artykułów z tej tematyki – skorzystaj z naszego formularza kontaktowego i bądź na bieżąco.

Top